Prefabrykacja szaf sterowniczych

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji szaf sterowniczych o parametrach w pełni dostosowywanych do indywidualnych wymagań. Asortyment firmy Axter obejmuje szereg rozwiązań wewnętrznych oraz zewnętrznych, które znajdą zastosowanie m.in. na hali przemysłowej, w stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, przepompowniach wody oraz wielu innych lokalizacjach.

W codziennej pracy korzystamy wyłącznie z elementów renomowanych firm, które zapewniają stabilność, poprawne działanie i wieloletnią trwałość instalacji. Pracujemy na podzespołach uznanych marek jak Phoenix Contact, Finder, Relpol, Eaton, Weidmuller, Schneider Electric, Omron, Siemens, Beckhoff, Allen Bradley, Wago oraz wielu innych. Zlecona nam prefabrykacja może zostać wykonana na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta lub projektu opracowanego przez firmę Axter.

Nasza oferta obejmuje prefabrykację:

  • rozdzielnic elektrycznych,
  • rozdzielnic sterowniczych,
  • szaf sterowniczych,
  • szaf/rozdzielnic falownikowych,
  • pulpitów operatorskich,
  • skrzynek łączeniowych,

Do znakowania rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych, rozdzielnic sterowniczych wykorzystujemy czytelne systemy oznaczeń przewodów i aparatów, co bezpośrednio przekłada się na ich łatwą identyfikację oraz obsługę, np. przez serwis czy dział utrzymania ruchu. Przed dostarczeniem systemu do Klienta, wszystkie prefabrykowane przez nas szafy sterownicze i rozdzielnice zostają sprawdzone i przetestowane pod względem sprawności i niezawodności. Po zakończonym zadaniu Klient otrzymuje kompletną dokumentację podwykonawczą, a także gwarancję, certyfikat zgodności CE i protokoły pomiarowe. Staramy się realizować wszelkie zlecenia w możliwie krótkim terminie, jednocześnie dbając o jak najwyższą jakość prac.

Głównymi odbiorcami naszych usług z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych, są podmioty z różnych sektorów przemysłu. Wśród naszych dotychczasowych klientów znalazły się m.in. firmy z branży: spożywczej, tekstylnej, drukarskiej, wodociągowej, ciepłowniczej, metalurgicznej i chemicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, o których można dowiedzieć się więcej, przeglądając stronę. W razie wątpliwości i pytań związanych z ofertą automatyki i szaf sterowniczych i rozdzielnic zapraszamy do kontaktu z biurem za pośrednictwem formularza online.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać Akceptuję | Close