Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Axter to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy wysokiej jakości usługi zarówno dla mniejszych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Jako profesjonaliści o ugruntowanej pozycji na rynku możemy zapewnić, że prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych w naszym wykonaniu to nie tylko szybka i sprawna realizacja powierzonego zadania, ale także atrakcyjne ceny. To czyni nas konkurencyjnymi na rynku. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim w stronę Klientów potrzebujących rozwiązań w branży przemysłowej.

Podstawą działalności Axter jest kompleksowość – począwszy od projektu, a kończąc na jego realizacji. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla fabryk, hal magazynowych, sklepów wielkopowierzchniowych, hoteli, biur czy obiektów użyteczności publicznej. Zadaniem inwestora jest tylko dostarczenie niezbędnej dokumentacji. Na jej podstawie wykwalifikowana kadra pracowników opracowuje plan działania. Istnieje również możliwość realizacji zlecenia w oparciu o gotowy projekt. Bez względu na wybraną opcję, następny krok to przygotowanie oferty oraz materiałów. Po zaakceptowaniu jej przez Klienta przechodzimy do ostatniego etapu, a więc profesjonalnego montażu rozdzielnicy.

Kiedy prefabrykacja rozdzielnic zostanie zakończona, przekazujemy komplet dokumentów poświadczający prawidłowość wykonanej pracy. Wśród nich znajduje się gwarancja na zrealizowaną usługę, protokół pomiarów oraz niezbędna i bardzo istotna deklaracja zgodności ze znakiem CE. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz mając świadomość, jak ważne jest bezpieczeństwo, w naszej ofercie znajduje się również serwis pogwarancyjny.

Profesjonalna prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Decydując się na współpracę z naszą firmą, możecie mieć Państwo pewność, że powierzacie pracę wykwalifikowanym pracownikom. Kadra Axter to wyłącznie specjaliści z branży, którzy charakteryzują się wieloletnim doświadczeniem oraz zdobytą na tej podstawie wiedzą. Cały czas ich umiejętności są rozwijane – biorą udział w kursach i szkoleniach, a to, co czyni ich najlepszymi w swojej dziedzinie, to przede wszystkim pasja. Wśród nich znajdują się fachowcy z branży elektrycznej, energetycznej oraz od automatyki przemysłowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie reagować na zmiany na rynku, a także możemy oferować najbardziej nowoczesne rozwiązania, nie zapominając o bezpieczeństwie. Mamy specjalistyczną wiedzę w zakresie sterowania procesów technologicznych oraz automatyki, dlatego wykonujemy rozdzielnice na zamówienie, zgodnie z konkretnymi wymaganiami technicznymi.

Do realizacji wykorzystywany jest wyłącznie najwyższej jakości, specjalistyczny sprzęt. Dbamy również o zgodność z obowiązującymi normami, co wpływa na wieloletnią, długotrwałą i bezawaryjną pracę. Każda prefabrykacja rozdzielnic jest poprzedzona próbą techniczną oraz funkcjonalną. Ma to na celu wykonanie usług najwyższej jakości, bez problemów z montażem bądź uruchomieniem. Służymy również fachową poradą, rozwiewamy wszelkie wątpliwości, pomagamy i odpowiadamy na pytania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lub kontaktu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać Akceptuję | Close