Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji szaf sterowniczych o parametrach w pełni dostosowywanych do indywidualnych wymagań. Oferujemy prefabrykację szaf sterowniczych dla oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, pompowni, branży maszynowej i wielu innych.

Nasza oferta obejmuje prefabrykację:

  • szaf sterowniczych, szaf automatyki i AKPiA,
  • rozdzielnic zasilająco-sterowniczych
  • szaf falownikowych,
  • rozdzielnic elektrycznych,
  • pulpitów operatorskich,
  • skrzynek łączeniowych,

Korzystamy wyłącznie z elementów renomowanych firm takich jak Rittal, Eaton, Schneider Electric, ABB, Siemens, Beckhoff, Allen Bradley, Weidmuller, Phoenix Contact. Zlecona nam prefabrykacja może zostać wykonana na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta lub projektu opracowanego przez firmę Axter.

Do znakowania szaf sterowniczych i rozdzielnic wykorzystujemy czytelne systemy oznaczeń przewodów i aparatów, co bezpośrednio przekłada się na ich łatwą identyfikację oraz obsługę. Wszystkie prefabrykowane przez nas szafy sterownicze i rozdzielnice zostają sprawdzone i przetestowane przed dostarczeniem do Klienta. Do każdego zlecenia dołączamy kompletną dokumentację podwykonawczą, a także gwarancję, certyfikat zgodności CE i protokoły pomiarowe. Staramy się realizować wszelkie zlecenia w możliwie krótkim terminie, jednocześnie dbając o jak najwyższą jakość prac.

Wśród naszych dotychczasowych klientów znalazły się m.in. firmy z branży: budowlanej, ochrony środowiska, wodno-kanalizacyjnej, spożywczej, drukarskiej, ciepłowniczej, metalurgicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, o których można dowiedzieć się więcej, przeglądając stronę. W razie wątpliwości i pytań dotyczących prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic zapraszamy do kontaktu z biurem za pośrednictwem formularza online.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać Akceptuję | Close