Montaż rozdzielnic elektrycznych

Axter jako doświadczony wykonawca systemów automatyki przemysłowej, oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu rozdzielnic elektrycznych. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw działających w różnych sektorach przemysłu oraz usług. Dostarczane przez nas rozwiązania zawsze charakteryzują: najwyższa jakość, niezawodność, intuicyjna obsługa oraz szerokie możliwości konfiguracji.

Rozdzielnice elektryczne – właściwości i zastosowanie

Mianem rozdzielnic elektrycznych określa się również szafy sterownicze wyposażone w układy sterujące, pomiarowe, zabezpieczające oraz sygnalizacyjne. Konstrukcję i wyposażenie każdej rozdzielnicy zawsze dopasowujemy do potrzeb Zamawiającego oraz warunków określonych w projekcie. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dostarczyć szafę sterowniczą zaprojektowaną i wykonaną w oparciu o przekazaną przez niego dokumentację projektową lub opracowaną przez firmę Axter.

Prefabrykowane i montowane przez nas rozdzielnice elektryczne znajdują zastosowanie, m.in.:

  • w fabrykach i zakładach produkcyjnych,
  • na wyposażeniu linii przemysłowych,
  • w przemysłowych instalacjach elektrycznych,
  • w obiektach takich jak przepompownie wody, oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody
  • w zakładach metalurgicznych, tekstylnych, spożywczych
  • w kopalniach, cementowniach, elektrociepłowniach, kotłowniach, wodociągach, zakłady mięsne i piekarnie
  • w przemyśle drukarskim, samochodowym, ciężkim, chemicznym oraz wszędzie tam, gdzie stosuje się rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej.

Montaż rozdzielnic – dlaczego Axter?

Na tle wielu konkurencyjnych podmiotów oferujących prefabrykowanie szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, oferta firmy Axter wyróżnia się komplementarnym charakterem. Oprócz tego, że na życzenie Klienta oferujemy kompleksową usługę (obejmującą projekt, prefabrykację, dostawę, montaż i serwis rozdzielnic oraz układów sterowania), bazujemy wyłącznie na sprawdzonych komponentach od renomowanych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Kontrahentom wydajne, kompleksowe i bezpieczne rozwiązania w przystępnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie do naszej oferty. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, dogodne terminy realizacji oraz profesjonalne doradztwo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać Akceptuję | Close