Produkcja i prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych

Axter to prężnie rozwijająca się firma, w której zajmujemy się realizacją niezawodnych układów sterowania na potrzeby automatyki przemysłowej. W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, aby zagwarantować niezawodne funkcjonowanie układów sterowniczych oraz ich najlepszą wydajność. Wśród naszych usług dostępna jest też produkcja rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych, którą zajmujemy się zawsze kompleksowo.

Klienci korzystający z oferty mają zapewniony kompletny pakiet usług. Jako producent zajmujemy się projektem całego układu, który opracowywany jest na bazie otrzymanej dokumentacji oraz sugestii Zleceniodawcy. Również dobór aparatury i wykorzystanych urządzeń nie jest przypadkowy. Staramy się korzystać jedynie z komponentów pochodzących od najlepszych dostawców. Rozdzielnice sterownicze są podstawowym elementem sterowania w układach automatyki przemysłowej i jednocześnie intensywnie eksploatowanym. Właśnie dlatego w procesach prefabrykacji i montażu przestrzegamy wszelkich norm bezpieczeństwa.

Prefabrykacja szaf sterowniczych – poznaj pełną gamę naszych usług

Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach budżet przeznaczony na szafy sterownicze i rozdzielnice elektryczne może być ograniczony. Z tego powodu zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie korzystne finansowo dla Klienta i jednocześnie spełni wymogi projektu. Na życzenie oferujemy także dodatkowe usługi, takie jak:

  • sporządzenie widoków rozdzielnic,
  • programowanie sterowników PLC i paneli HMI,
  • tworzenie systemów SCADA,
  • konfiguracja falowników,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych, a także:
  • rozdzielnic elektrycznych,
  • pulpitów operatorskich,
  • skrzynek łączeniowych,
  • szaf/rozdzielnic falownikowych,
  • szkolenie personelu oraz wiele innych usług.

Na produkowane przez nas szafy sterownicze i rozdzielnice elektryczne udzielamy gwarancji. W trakcie jej trwania zajmujemy się także serwisem instalacji. Z tej usługi można skorzystać także po zakończeniu gwarancji. Przeprowadzamy również modernizacje układów sterowania, wprowadzając nowoczesne rozwiązania w postaci sterowników PLC czy paneli dotykowych HMI. Nasi Klienci mogą zamówić części zapasowe i wymienne na potrzeby instalacji przemysłowej, a także ich prace remontowe oraz serwis.

Firmy zainteresowane ofertą zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, podając rodzaj usługi oraz możliwie jak najwięcej informacji dotyczących projektu. Zawsze staramy się odpowiadać w możliwie najkrótszym czasie, w razie pilnych spraw zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać Akceptuję | Close